• Milli Savunma Bakanı Bayburt’a Geliyor‏

  Ağbal, “Başbakanımızın Bayburt mitinginde ki vaatlerinden olan askeri birliğin büyütülmesiyle ilgili müjdeleri açıklayacak”
  Türkçe
 • Milletvekilimiz Özbek Gündeme Dair Açıklamalarda Bulundu‏

  Seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek şunları belirtti:
  Türkçe
 • Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Bayburt’a Geldi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Doğu Karadeniz’den geçmesi planlanan demiryolu projesi ile ilgili açıklamada bulunarak, hem Gümüşhane, hem de Bayburt’a müjde verdi. “Erzincan'dan Gümüşhane'ye hızlı tren getiriyoruz” diyen Davutoğlu, Bayburt’ta yaptığı konuşmada ise, “Bugün öğlen Gümüşhane'deydim, orada söyledim. Erzincan-Gümüşhane hızlı tren projesi için düğmeye basıldı. Şimdi biz Gümüşhane'ye kadar geliriz de orada durur muyuz? Bayburt'a selam vermeden bu işi bırakır mıyız? İnşallah Bayburt'a da bütün bu imkânlar gelecek” şeklinde konuşarak demiryolu tartışmasında son noktayı koydu.
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİMİZ BÜNYAMİN ÖZBEK’İN REGAİP KANDİLİ KUTLAMA MESAJI‏

  Regaip Kandili, maneviyat mevsimine girdiğimizin habercisidir. Bu gece bolluk, bereket ve fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah'ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir.
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİMİZ BÜNYAMİN ÖZBEK’İN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Ak Parti Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Özbek, mesajında şu görüşlere yer verdi:
  Türkçe
 • Milletvekili Özbek, Polis Teşkilatının 170’inci Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı

  Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz 'Polis Haftası'nı kutladı.
  Türkçe
 • Bayburt AK Parti Adaylar İçin STK’lardan Görüş Alacak

  7 Haziran Genel Seçimleri öncesinde AK Parti Bayburt’tan 2 Milletvekili çıkarmayı hedefliyor. Bunun içinde birçok yola başvuran Parti Genel Merkezi yeni bir uygulamaya imza atıyor.
  Türkçe