• MİLLETVEKİLİMİZ BÜNYAMİN ÖZBEK’İN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

  Ak Parti Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Özbek, mesajında şu görüşlere yer verdi:
  Türkçe
 • Milletvekili Özbek, Polis Teşkilatının 170’inci Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı

  Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz 'Polis Haftası'nı kutladı.
  Türkçe
 • Bayburt AK Parti Adaylar İçin STK’lardan Görüş Alacak

  7 Haziran Genel Seçimleri öncesinde AK Parti Bayburt’tan 2 Milletvekili çıkarmayı hedefliyor. Bunun içinde birçok yola başvuran Parti Genel Merkezi yeni bir uygulamaya imza atıyor.
  Türkçe
 • Milletvekili Bünyamin Özbek’ten Müjde;

  “TARIMDA DEV PROJENİN BÜTÇESİ ARTTI” =43 milyon dolar= Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Kalkınma Bakanlığı nezdinde yapmış olduğumuz uzun çalışmalar neticesinde kabul edilerek başlatılan konulan Bayburt - Gümüşhane-Rize Kırsal Kalkınma Projesinin bütçesinin arttırılması yönünde çalışmalarının devam ettiğini belirterek;
  Türkçe
 • Milletvekili Özbek,Çanakkale Zaferi ve Çanakkale Şehitlerini Anma Günü Nedeniyle Mesaj Yayınladı

  Ak Parti Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Çanakkale Şehitlerini Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİMİZ BÜNYAMİN ÖZBEK HASTALARI ZİYARET ETTİ

  Bayburt Milletvekili Bünyamin ÖZBEK ,Ak Parti İl Başkanı Hakan KOBAL,İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf ELÇİ,Merkez İlçe Başkanı Mustafa DAŞTAN ,Kadın Kolları Başkanı Müge KÖSE,Gençlik Kolları Başkanı İbrahim KAYMAK ve Teşkilat Yöneticileri ile beraber hastane ziyaretine katıldı.
  Türkçe
 • MİLLETVEKİLİMİZ BÜNYAMİN ÖZBEK AK PARTİ MAHALLE VE KÖY BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI‏

  Bayburt Gençlik Merkezinde düzenlenen toplantıya Bayburt Milletvekili Bünyamin ÖZBEK ,Belediye Başkanı Mete MEMİŞ,Ak Parti İl Başkanı Hakan KOBAL,İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf ELÇİ.Arpalı Belediye Başkanı Şadi TERZİ,Merkez İlçe Başkanı Mustafa DAŞTAN ,Kadın Kolları Başkanı Müge KÖSE,Gençlik Kolları Başkanı İbrahim KAYMAK ,Teşkilat Yöneticileri ve Mahalle ve Köy başkanları katıldı.
  Türkçe