• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ARSLAN

  Aydıntepe

  11-11-1972 Bayburt doğumluyum İlk , Orta ,ve Lise tahsilimi Bayburt'ta yaptım.Daha önce Milli Gençlik vakfı Refah Partisi,Saadet Partisi'nde görev aldım.Ak Parti kuruluşundan itibaren yönetim kurulu üyeliği İl Genel Meclis üyeliği ve İlçe Başkanlığı yaptım.Muhasebecilik ve Tarım ve Hayvancılık işlerini yapmaktayım.Bekarım

 • ×

  İlçe Başkanı

  ARSLAN GÜRER

  Demirözü

  26.10.1986 Bayburt Demirözü İlçesinde Doğdum İlk Orta Eğitimimi Demirözü İlçesinde Tamamladım Lise Eğitimimi Erzincan Fatih Endüstri Meslek Lisesi Yapı Ressamlığı Bölümünde Tamamladım, Yükseköğrenimimi Bayburt Üniversitesi Demirözü Meslek Yüksekokulunda Yönetim ve Organizasyon Yerel Yönetimler Bölümünden Mezun olarak Tamamladım, Tarım Sektörü ve Esnaflık Sektöründe Ticari Hayatımı Sürdürmekteyim, Evli 3 Çocuk Babasıyım. Siyasi Hayatıma AK Parti Gençlik Kolları Yedek Üyesi Olarak Başladım Akabinde Gençlik kolları Siyasi Hukuki İşler Başkanlığı, Ana Kademe İlçe Sosyal İşler Başkanı, Ana Kademe Parti Sekreteri 21.10.2017 Tarihinde İlçe Başkanı Olarak Devam Etmekteyim. 12.06.2011 Seçimlerinde Sandık müşahitliği olarak başladığım seçim çalışmalarımızda sırasıyla, 29.02.2014 Yerel Seçimlerinde Okul Sorumlusu, 07.06.2015 Genel Seçimlerinde SKM Başkan Yardımcısı 01.11.2017 Genel Seçimlerinde SKM Başkanlığı, 16.04.2017 Seçimlerinde Parti Hatipliği, SKM Hukuk Sorumlusu gibi görevler üstlendim. 17. Dönem AK Parti Siyaset Akademisi Bayburt 1. si olarak Tamamlayarak Diplomamı ve Plaketimi Dönemin Başbakanımız, Parti Genel Başkanımız Sayın Binali Yıldırım Beyefendiden Aldım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RESUL KAYA

  Merkez

  1979 Bayburt Kara sakal Mah. Doğumluyum İlköğretim Eğitimini 21 Şubat İlk Öğretim okulunda tamamladım Orta Öğretim ve Lise Eğitimimi Anadolu İmam Hatip Lisesinde Tamamladıktan sonra Ticaret hayatına atıldım.AK Parti Yönetimine 2011'de Merkez ilçe Yöneticisi Olarak Başladım. AK Parti Merkez İlçe Yönetiminde Sırasıyla Merkez İlçe Sekreteri ve Seçim işleri Başkanlığı yaptım.2014 mahalli İdareler seçiminden başlayıp 2017 nisan ayında yapılan referanduma kadar. S K M de yardımcılığı program sorumlusu gibi bir çok görevde bulundum.En son Genel Merkezimizin takdirleriyle Bayburt AK Parti Merkez İlçe Başkanı Olarak Atandım.Evli ve 3 çoçuk Babasıyım.